Mini Me

3D skenovanie a výroba postavičiek

NOVINKA: 3D selfie

Ponúkame úplnú novinku, skenovanie celej postavy a následnú výrobu postavičky v zmenšenej mierke
Postavička je vyrobená 3D tlačou z plastu. Štandardná veľkosť je model v mierke 1:10, čo zodpovedá výške cca 170 mm, podľa výšky skenovanej postavy. Je možné naskenovať celú postavu, prípadne bustu alebo aj dvojicu.

Viac ako fotografia...

Trojrozmerná postavička s
neuveriteľnou podobou k originálu

Sexy darček pre priateľa ?

Zvečnite svoje ženské krivky a obdarujte svojho milého priateľa či manžela unikátnym darčekom - postavičkou, ktorá mu bude robiť radosť na pracovnom stole.

Pre budúce maminky

Že už máte 3D sono a fotografiu dieťatka v brušku ? Čo tak na pamiatku aj niečo pre seba ? MiniMe postavička tehuĺky je úžasná pamiatka, ktorá časom ešte len získa na hodnote.

Že nám rastú pred očami ?

MiniMe je jedinečný spôsob ako uchovať spomienky na deti "keď boli ešte malé". Neviete aký darček starým rodičom ? Darujte postavičky vnúčat a oslava je zachránená :)

Svadba, maturita či promócie ?

Nebola by to skvelá atrakcia mať na svadobnej torte svoje vlastné miniatúry?

Ako to prebieha ?

Dohodneme si termín

Informujte sa o voľných termínoch telefonicky na 0907 699 727, prípadne nám napíšte na:

3dprint@peterbako.com
Skenovanie

Skenovanie prebieha v našom ateliéri v Martine. Samotné skenovanie trvá cca 5-10 minút. Môžeme samozrejme vyskúšať viaceré pózy, prípadne outfity.

Úprava získaných dát

Získaný 3D model je potrebné trochu upraviť, doladiť a pripraviť na 3D tlač, Editácia zvyčajne trvá cca 1 hodinu.

3D tlač

Samotná tlač postavičky štandardnej veľkosti trvá cca 4 hodiny. Máme na výber niekoľko materiálov a farieb v ktorých je možné postavičky vyhotoviť.

Hotovo :)

Hotovú postavičku dodáme, alebo zašleme aj na dobierku podľa dohody. Prípadne zašleme aj v darčekovom balení vašej milovanej osobe..

MiniMe Galéria

Postavičky vyrábame v štandardnej mierke M1:10, čo zodpovedá výške cca 170 mm, podľa výšky skenovanej postavy. Na požiadanie vieme dokonca vyrobiť aj maximálnu veľkosť až do výšky 600 mm. Na výber je niekoľko farieb a materiálov.

studio@peterbako.com
tel. 00421 (0) 907 699 727
0049 (0) 6136 4659 766
Kuzmányho 37
036 01 Martin, Slovakia